momenti novinky
Hnědý polštář J-line Somar I. 45 x 45 cm
Kód: J-41733Související produkty
Detailní popis produktu
Dodejte své pohovce, lenošce, křeslu nebo venkovnímu posezení styl s polštářem Somar od značky J-line. Příjemná a odolná látka v béžovo–hnědých odstínech je vhodná i pro použití do krytého exteriéru vaší zimní zahrady, pergoly nebo altánu, bude mu to ale slušet také v interiéru – díky své barvě je velice univerzální. U nás na webu naleznete další designovky z produktové řady Somar. Udělejte si radost celým setem!
Pozn.: Čalounění nedoporučujeme prát v pračce, čistěte na sucho vlhkým hadříkem, který vsákne skvrny.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5400924417338 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Hnědá |
| Výška: | 12 cm |
| Šířka: | 45 cm |
| Hloubka: | 45 cm |
| Polštář: | Polyester, bavlna |
| Hmotnost: | 0,65 kg |
| Vhodné do venkovních prostor: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.