momenti novinky
Hořčicově žlutý bavlněný pléd J-line Groovy 135 x 185 cm
Kód: J-23135Související produkty
Detailní popis produktu
Bohaté třásně, přírodní materiály, vzory a hřejivost bohémského stylu, která povznese duši i mysl. Pokud je přesně tohle váš šálek kávy, pléd Groovy od značky J-line splní všechna vaše očekávání. Bavlněný pléd zdobí žluté pruhy po okrajích spolu s třásněmi, které jsou dominantním prvkem celého designu. Kombinací s příjemným polštářem Groovy stejné barvy a vzoru tak vytvoříte útulnou atmosféru ve vašem interiéru.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 5400924231354 |
| Materiál: | Bavlna |
| Barva: | Bílá, Žlutá |
| šířka: | 135 cm |
| hloubka: | 185 cm |
| pléd: | Bavlna |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.