-10 % na vše | Jarní radosti
Hořčicově žlutý bavlněný povlak na polštář Evone 50 x 50 cm
Kód: LF-X00631FA81Související produkty
Detailní popis produktu
Povlak na polštář Evone přináší do interiéru hřejivou a útulnou atmosféru. Vyrobený ze 100% bavlny, zaujme svou vaflovou strukturou, která vytváří jemný plastický efekt a dodává prostoru hloubku i vizuální zajímavost. Měkká bavlněná látka je příjemná na dotek a skvěle se hodí pro chvíle odpočinku na pohovce či v posteli. Hořčicový odstín dodá vašemu domovu špetku energie a ležérní elegance – ideální pro oživení interiéru!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8447305059012 |
| Materiál: | Bavlna |
| Barva: | Žlutá |
| Výška: | 1 cm |
| Šířka: | 50 cm |
| Hloubka: | 50 cm |
| Povlak: | 100% bavlna |
| Vhodné do pračky na prádlo: | Ano (max. 30°C) |
| Vhodné do sušičky na prádlo: | Ne |
| Žehlení: | Ano (střední teplota) |
| fv_Barva: | #AB7F3D |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.