Heureka hodnocení 97 %
Jutový koberec Kave Home Velira 200 x 300 cm
Kód: LF-X00348FA12Související produkty
Detailní popis produktu
Díky oboustrannému designu nabízí koberec Venira možnost snadné proměny vzhledu prostoru – může se tak snadno přizpůsobit různým stylům a náladám. Jemný dvoubarevný kontrast spolu s grafickým motivem vytváří moderní a nadčasový vzhled, který zapadne do široké škály interiérů. Je vyráběný ručně z přírodních jutových vláken, takže vyniká izolačními a antistatickými vlastnostmi, navíc má nízkou tepelnou vodivost, což zajišťuje pohodlí v každém ročním období. Odolná struktura materiálu zaručuje dlouhou životnost i při častém používání. Koberec je dostupný ve dvou velikostech, takže se přizpůsobí větším i menším prostorám, kde vytvoří harmonickou a příjemnou atmosféru.
Pozn.: Doporučujeme pouze profesionální čištění. Neperte v pračce, nesušte v sušičce ani nežehlete.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8447305011959 |
| Materiál: | Juta |
| Barva: | Přírodní |
| 3D modely: | Ano |
| Délka koberce: | Od 251 cm |
| Šířka koberce: | Od 151 cm |
| Výška vlasu: | Hladce tkané |
| Šířka: | 200 cm |
| Délka: | 300 cm |
| Tloušťka: | 1 cm |
| Hmotnost: | 13 kg |
| Koberec: | 75 % juta, 15 % PES, 10 % bavlna |
| video: | https://www.youtube.com/watch?v=0XGbsptV0aM |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.