-10 % na vše | Jarní radosti
Keramický konferenční stolek Claridge 90 x 90 cm
Kód: RI-216053Související produkty
Detailní popis produktu
Konferenční stolek Richmond Claridge s podnoží v bronzovém dekoru vyniká především keramickou deskou s věrným dekorem přírodního kamene. Díky tomuto odolnému provedení se stane nejen designovým klenotem vašeho obývacího pokoje, ale také praktickým společníkem, který hravě odolá nástrahám každodenního provozu. Unikátním detailem je možnost desku stolku otočit, čímž dáte okamžitě vyniknout elegantnímu povrchu z černého skla a získáte tak zcela nový estetický rozměr. Stolek Claridge je ideální volbou pro ty, kteří hledají nekompromisní kvalitu a nadčasový styl, jenž v interiéru působí majestátně, a přesto lehce.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Konferenční stolky |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8721009435458 |
| Materiál: | Kov, Keramika |
| Barva: | Béžová, Měděná |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 31 cm |
| Šířka: | 90 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Výška desky: | 5 cm |
| Váha: | 41,80 kg |
| Max. nonsnost: | 60 kg |
| Stolek: | Ocel |
| Deska stolku: | Keramika |
| fv_Rozměry: | 90 x 90 cm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Luxus, který si můžete dovolit – to je filozofie nizozemské značky Richmond, která už více než 45 let přináší do interiérů eleganci, originalitu a špičkové zpracování. Z původního rodinného podniku se vypracovala na celosvětově uznávaného výrobce designového nábytku a dokazuje, že luxus nemusí být jen výsadou vyvolených. Odvážné linie, sofistikované materiály a osobitý styl – v široké nabídce této značky najdete nejen nábytek, ale také osvětlení a interiérové doplňky, které reflektují jak aktuální trendy, tak nadčasovou klasiku inspirovanou starožitným nábytkem. Designéři značky si pohrávají s výraznými materiálovými kombinacemi, odvážnými tvary i hravými detaily, které okamžitě upoutají pozornost a dodají prostoru jedinečný charakter. Ať už jste milovníci okázalé extravagance, vyznavači klasického luxusu nebo hledáte zajímavý solitér, který ozvláštní moderní interiér, RICHMOND má co nabídnout. Objevte kouzlo designového nábytku, který nejen skvěle vypadá, ale především přináší do každého domova styl, pohodlí a nadčasovou eleganci.