Heureka hodnocení 97 %
Krémový jídelní stůl Winslow Ø130 cm
Kód: RI-214125Související produkty
Detailní popis produktu
Kulatý jídelní stůl Winslow vnáší do jídelního prostoru harmonii, rafinovanost a hřejivé světlo. Prvotřídní řemeslné zpracování se projevuje v jemně zaoblené stolové desce v krémově bílém tónu a v unikátní, sochařsky tvarované podnoži s luxusními metalickými akcenty. Tento elegantní solitér podporuje blízkost a konverzaci u stolování a stává se přirozeným středobodem místnosti. Perfektně zapadá do estetiky moderního glamuru, soft-minimalismu i nadčasově koncipovaných klasických interiérů.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Jídelní stoly |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8721009422335 |
| Materiál: | Kov, MDF |
| Barva: | Béžová |
| 3D modely: | Ano |
| Průměr desky: | Od 100 do 149 cm |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 78 cm |
| Průměr: | 135 cm |
| Výška desky: | 4 cm |
| Váha: | 90 kg |
| Stůl: | MDF, Kov |
| Max. nosnost: | 50 kg |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Luxus, který si můžete dovolit – to je filozofie nizozemské značky Richmond, která už více než 45 let přináší do interiérů eleganci, originalitu a špičkové zpracování. Z původního rodinného podniku se vypracovala na celosvětově uznávaného výrobce designového nábytku a dokazuje, že luxus nemusí být jen výsadou vyvolených. Odvážné linie, sofistikované materiály a osobitý styl – v široké nabídce této značky najdete nejen nábytek, ale také osvětlení a interiérové doplňky, které reflektují jak aktuální trendy, tak nadčasovou klasiku inspirovanou starožitným nábytkem. Designéři značky si pohrávají s výraznými materiálovými kombinacemi, odvážnými tvary i hravými detaily, které okamžitě upoutají pozornost a dodají prostoru jedinečný charakter. Ať už jste milovníci okázalé extravagance, vyznavači klasického luxusu nebo hledáte zajímavý solitér, který ozvláštní moderní interiér, RICHMOND má co nabídnout. Objevte kouzlo designového nábytku, který nejen skvěle vypadá, ale především přináší do každého domova styl, pohodlí a nadčasovou eleganci.