-10 % na vše | Jarní radosti
Mangová soška J-line Thinker 48 cm
Kód: J-96285Související produkty
Detailní popis produktu
Dekorace z přírodních materiálů vkusně doplní každý interiér. Soška J-line Thinker je vyrobena z masivního mangového dřeva, které je doplněno kovem. Soška vyobrazuje přemýšlející lidskou postavu, která sedí v dřevěném prstenci.
Pozn.: Interiérová fotografie je pouze ilustrační.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5415203962850 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Přírodní |
| Dekor dřeva: | Exotické dřevo |
| Výška: | 48 cm |
| Šířka: | 18 cm |
| Hloubka: | 11 cm |
| Hmotnost: | 1 kg |
| Soška: | Mangové dřevo, kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář