Heureka hodnocení 97 %
Mangový jídelní stůl Cletis 200 x 90 cm V.
Kód: 375909-USouvisející produkty
Detailní popis produktu
Jídelní stůl Cletis nese krásný přírodní styl, který působí velmi příjemně a originálně. Je vyroben z mangového dřeva a povrch je lakován voděodolným lakem, který zvýrazňuje autentické kresby dřeva a zároveň stůl chrání před poškozením. Stůl Cletis má podnož do tvaru U a perfektně se hodí do interiérů laděných do přírodních stylů. Usadí se k němu 6 - 8 osob.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8714713147588 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Přírodní |
| Dekor dřeva: | Exotické dřevo |
| Délka desky: | Od 200 cm |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 200 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Deska: | Mangové dřevo |
| Váha desky: | 36,2 kg |
| Vyztužení desky: | Překližka, MDF |
| Podnož: | Matně lakovaná ocel |
| Váha podnože: | 9,3 kg |
| Výška podnože: | 72 cm |
| Šířka podnože: | 79 cm |
| Hloubka podnože: | 10 cm |
| Počet osob: | 6 - 8 |
| Hmotnost: | 54 kg |
| Nosnost: | 150 kg |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.