Heureka hodnocení 97 %
Mangový noční stolek Trax 35 x 40 cm
Kód: 375940Související produkty
Detailní popis produktu
Industriální noční stolek Trax v černém provedení vás okouzlí nejen svojí praktičností, ale především svým tvarem. Stolek nabízí kvalitní materiálovou kombinaci kovu a dřeva, originální design, jednoduché linie a střídmou praktičnost, která se hodí do všech typů interiérů. To vše ve stylu retro, které se v poslední době stalo tolik oblíbené.
Tip: Na utírání prachu u dřevěného nábytku doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8714713041183 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Hnědá |
| Dekor dřeva: | Exotické dřevo |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 70 cm |
| Šířka: | 45 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Deska: | Lakované mangové dřevo |
| Zásuvka: | Lakované mangové dřevo |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Barva: | #986E47 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.