Heureka hodnocení 97 %
Masivní zahradní lehátko Kave Home Beila
Kód: LF-CC2157M46Související produkty
Detailní popis produktu
Lehátko Kave Home Beila je charakteristické pro svůj design z přírodního materiálu. Masivní eukalyptové dřevo společně s jeho přírodním odstínem dodává lehátku příjemný a decentní vzhled. Praktickým detailem jsou čtyři polohy lehátka a posuvná kolečka, díky kterým můžete lehátko snadno přemístit. Lehátko se skvěle hodí do venkovního prostředí, zahrad, altánů, apod.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8433840637273 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Přírodní |
| 3D modely: | Ano |
| Dekor dřeva: | Exotické dřevo |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška: | 29 / 76 cm |
| Šířka: | 65 cm |
| Hloubka: | 180 cm |
| Výška sedu: | 29 cm |
| Hloubka sedu: | 116 cm |
| Rozměr opěradla: | 77x60 cm |
| Výška podnože: | 22 cm |
| Hmotnost: | 13 kg |
| Max. nosnost: | 130 kg |
| Konstrukce: | Masivní eukalyptové dřevo |
| Odolnost vůči UV záření: | Ano |
| Norma: | EN 581:2017 |
| Rozměr balíku: | 10,5x68,5x198 cm |
| video: | https://www.youtube.com/watch?v=WV8L3Y_HDA8 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.