-10 % na vše | Jarní radosti
Matně hnědý kovový odkládací stolek Bloomingville Millan 44,5 cm
Kód: BV-82056535Detailní popis produktu
Odkládací stolek Millan od značky Bloomingville v krásné zemité hnědé barvě s matným povrchem bude ozdobou vedle vašeho oblíbeného křesla. Stolek je vyroben z hliníku s robustní baňatou nohou, díky které má až skulpturní kouzlo. Millan bude skvělým společníkem ve čtecím koutku, kde trávíte své volné chvilky s šálkem vaší oblíbené kávy.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5711173292431 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Hnědá |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška odkl. stolků: | Střední (46-59 cm) |
| výška: | 50 cm |
| průměr: | 44,5 cm |
| max. nosnost: | 20 kg |
| deska: | Lakovaný kov |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.