-20 % na vše s kódem ONA2026
Pohovka Compo 232 cm
Kód: LF-S583BB26Související produkty
Detailní popis produktu
Stylová pohovka Kave Home Compo zaujme svým moderním vzhledem. Příjemné látkové čalounění doplněno o designovou kovovou podnož vytváří atraktivní kontrast, který do vašeho domova vnese příjemnou atmosféru a osobitý design. Nakombinujte si pohovku Compo dle svých představ se stolkem, polštáři či dalšími pohovkami ze stejnojmenné řady.
Pozn.: Dodáváno jako modul, který je možno dovybavit příslušenstvím ze stejnojmenné řady. Postranní polštáře ani odkládací stolek nejsou součástí balení a je možnost si je dokoupit zvlášť a získat tak pohovku, která vyhovuje přesně vašim požadavkům.
Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8433840554266 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Modrá |
| 3D modely: | Ano |
| Rozpětí pohovky: | od 201 do 250 cm |
| Materiál podnože: | Kov |
| S úložným prostorem: | Ne |
| Výška: | 82 cm |
| Šířka: | 232 cm |
| Hloubka: | 98 cm |
| Výška sedu: | 42 cm |
| Šířka sedu: | 170 cm |
| Hloubka sedu: | 60 cm |
| Výška opěradla: | 40 cm |
| Výška podnože: | 9 cm |
| Max nosnost: | 300 kg |
| Čalounění: | Látka (100% polyester) |
| Kód látky: | MTK0128 |
| Název vzorku látky: | Babel Blue |
| Gramáž látky: | 310 g / m² |
| Martindale: | > 90 000 |
| Výplň: | Akrylová vlákna |
| Hustota výplně: | 30 kg / m³ |
| Podnož: | Lakovaná ocel |
| Konstrukce: | Borovicové dřevo |
| Certifikace FSC: | Ano |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Barva: | #667A89 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.