Vyhrajte pohovku a poukazy
Skleněná váza Harri 30 cm
Kód: BV-82061343Související produkty
Detailní popis produktu
Nedílnou součástí každého interiéru jsou dekorace a doplňky. Vyšperkujte si domov pomocí vázy Harri od dánské značky Bloomingville! Tato designová váza z ručně foukaného skla vás okouzlí svým elegantním organickým tvarem, který je doplněn výrazným kruhovým otvorem, procházejícím tělem vázy. Kombinace originálního designu a kvalitního materiálu dělá z vázy Harri výjimečný dekorativní kousek, který přidá jemnost a styl vašemu domovu. Harri zajistí, že vaše květiny budou vždy vypadat výjimečně.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5711173331512 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Modrá |
| Výška: | 30 cm |
| Šířka: | 20 cm |
| Hloubka: | 12 cm |
| Váza: | Ručně foukané sklo |
| Hmotnost: | 1,93 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.