Vyhrajte pohovku a poukazy
Skleněná váza TILO
Kód: 2060741-01-0Související produkty
Detailní popis produktu
Váza TILO od značky Jotex je ztělesněním kontrastu – jemné sklo a výrazný design v dokonalé rovnováze. Uvnitř čirého těla se vznáší modrá silueta, která působí jako optická iluze. Výsledný efekt je hravý, elegantní a lehce futuristický. Ať už ji necháte zazářit samotnou nebo ji doplníte květinami, vždy bude středem pozornosti. TILO je designový detail, který nehraje vedlejší roli – promění celý prostor a dodá mu osobitý charakter.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 7325903063253 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Modrá, Transparentní |
| Výška: | 15 cm |
| Průměr: | 8 cm |
| Váza: | Barevné sklo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.