-10 % na vše | Jarní radosti
Modré kovové zahradní křeslo Fermob Luxembourg
Kód: FB-4211-21Související produkty
Detailní popis produktu
Toto zahradní křeslo z ikonické řady Luxembourg je praktické, kompaktní a odolné. Křeslo je vyráběno z prvotřídních materiálů a je testováno tak, aby splňovalo standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělá z křesla Luxembourg ideálního společníka.
Pozn.: Možnost výběru konstrukce ze 24 barev dle vzorníku. Tento typ křesla je bez područek, exteriérové foto je pouze ilustrační.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 729927415628 |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Modrá |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Šířka: | 58 cm |
| Hloubka: | 73 cm |
| Výška: | 74 cm |
| Výška sedu: | 42 cm |
| Stohovatelnost: | 6 ks |
| Sedák: | Hliník |
| Podnož: | Hliník |
| Typ barvy: | 21 - Acapulco Blue |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.