momenti novinky
Modré plastové zahradní houpací křeslo HOUE ReClips s bambusovými područkami
Kód: 22303-1414-03Související produkty
Detailní popis produktu
Zahradní houpací křeslo HOUE ReClips zaujme svým moderním vzhledem v severském stylu. Jeho sedák je vyrobený z plastových lamel z recyklovaného plastu a podnož z lakovaného hliníku. Společně vypadají skvěle a vytvářejí unikátní kousek nábytku, který je navíc i díky houpací funkci velice pohodlný. Područky z přírodně zbarveného bambusového dřeva dodávají křeslu na originalitě. Křeslo můžete umístit na terasu nebo pod pergolu, využití ale najde také v interiéru.
Pozn.: Interiérová fotografie je ilustrační, vyobrazená barva křesla neodpovídá úvodní fotografii produktu. Barva křesla je modrá.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5714098014768 |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Modrá |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 89 cm |
| Šířka: | 58,5 cm |
| Hloubka: | 102,5 cm |
| Výška sedu: | 41 cm |
| Hmotnost: | 8 kg |
| Sedák: | Recyklovaný plast |
| Područky: | Bambusové dřevo |
| Podnož: | Lakovaný hliník |
| Rozměr balíku: | 58,5x58,5x99 cm |
| Designér: | Henrik Pedersen |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.