Mísa Shama 39 cm
Kód: BV-82060438Související produkty
Detailní popis produktu
Nádobí ze série Shama od značky Bloomingville je typické svými nápaditými vzory v modrých a oranžových odstínech. Mísa Shama bude jedinečným a elegantním doplňkem vašeho prostírání. Můžete na ní naservírovat například těstoviny, salát a přílohy k různým pokrmům. Bude se dokonale doplňovat s jednobarevným nádobím a nejlépe zazáří v kuchyni, laděné do rustikálního stylu. Zkombinujte s dalšími doplňky ze stejnojmenné kolekce a vytvořte dokonalý soulad na vašem jídelním stole.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 5711173316366 |
| Materiál: | Keramika |
| Barva: | Bílá, Modrá |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 11 cm |
| Průměr: | 39 cm |
| Obsah: | 4,2 l |
| Miska: | Kamenina |
| Vhodné do myčky: | Ano |
| Vhodné do mikrovlnné trouby: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.