-20 % na vše s kódem ONA2026
Modrý koberec Legaro 200 x 300 cm
Kód: 3981256Související produkty
Detailní popis produktu
Řada koberců Legaro nabízí klasické, avšak elegantní vzory inspirované perskou klasikou. Nebojte se experimentovat – i přes starožitný vzhled se tento kousek bude skvěle hodit do moderního interiéru, kde díky kontrastu s jeho složitým dekorem nechá vyniknout čistému designovému nábytku. Koberec Legaro si můžete vybrat z několika barevných kombinací a velikostí.
Pozn.: Doporučujeme pouze profesionální chemické čištění, koberec neperte, nesušte v sušičce ani nebělte.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5713917004171 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Béžová, Modrá |
| Délka koberce: | Od 251 cm |
| Šířka koberce: | Od 151 cm |
| Výška vlasu: | Nízký vlas |
| Výška: | 1 cm |
| Šířka: | 200 cm |
| Hloubka: | 300 cm |
| Hmotnost: | 6,9 kg |
| Koberec: | Polyester |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.