Vyhrajte pohovku a poukazy
Modrý kovový odkládací stolek THUSIS 51 cm
Kód: 1723279-01-0Související produkty
Detailní popis produktu
Hledáte praktický a zároveň designový kousek, který ozvláštní váš domov? Odkládací stolek THUSIS dokonale spojuje minimalistický design s hravými tvary, díky čemuž se stane nepostradatelným doplňkem každého moderního interiéru. Jemně zaoblený spodní okraj stolové desky vytváří harmonický kontrast s pevným materiálem a dodává stolku nadčasový vzhled. Stabilitu zajišťuje originální křížová podnož, která nejen skvěle vypadá, ale také přispívá k pevnosti konstrukce. Gumové zakončení na spodní straně podnože chrání podlahu před poškrábáním a zároveň zabraňuje nechtěnému posouvání stolku. Jeho univerzálnost nezná mezí. THUSIS můžete použít jako praktický odkládací stolek pro kávu a časopisy nebo jako stylový prvek pro vystavení vašich oblíbených dekorací. Stolek THUSIS se stane elegantním prvkem vašeho domova a bude vám sloužit každý den!
Tip: Stolek otírejte mírně navlhčeným hadříkem. Vyhněte se agresivním chemikáliím, které by mohly poškodit povrchovou úpravu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 7325902631835 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Modrá |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška odkl. stolků: | Střední (46-59 cm) |
| Výška: | 51 cm |
| Průměr: | 51 cm |
| Stolek: | Lakovaný kov |
| Max. nosnost: | 25 kg |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
| fv_Barva: | #252B50 |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.