momenti novinky
Modrý kovový stůl Fermob Bellevie 196 x 90 cm
Kód: FB-8420-21Související produkty
Detailní popis produktu
Díky svým velkorysým rozměrům a nadčasovému designu je tento kovový stůl ideální pro strávení společných chvil s celou vaší rodinou nebo přáteli. Je vyroben z hliníku, takže je velmi odolný a vhodný jak do interiéru, tak exteriéru. Vyrábí se z prvotřídních materiálů a je testován tak, aby splňoval standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělá ze stolu ideálního společníka. Vytvořte své vysněné posezení společně s ostatními designovými kousky z řady Bellevie!
Pozn.: Možnost výběru konstrukce z více barev dle vzorníku. Exteriérové foto je pouze ilustrační.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 729927420127 |
| Materiál: | Hliník |
| Barva: | Modrá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 74 cm |
| Šířka: | 196 cm |
| Hloubka: | 90 cm |
| Deska: | Hliník |
| Podnož: | Hliník |
| Hmotnost: | 29 kg |
| Pro: | 8 osob |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Typ barvy: | 21 - Acapulco Blue |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.