momenti novinky
Modrý skleněný stojan na zubní kartáčky Kave Home Trella
Kód: LF-AA6571C07Související produkty
Detailní popis produktu
Modrý stojan na zubní kartáčky Kave Home Trella zaujme unikátním skleněným zpracováním. Stojan je vyroben ze 100% recyklovaného skla a díky elegantnímu nádechu do modré barvy bude vypadat skvěle v každé moderní koupelně. Doporučujeme kombinovat s dávkovačem na mýdlo ze stejnojmenné kolekce. Kolekce Trella bude vypadat perfektně například v koupelně zařízené přírodními materiály.
Tip: Očistěte vlhkým hadříkem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8433840614618 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Modrá |
| Výška: | 11 cm |
| Průměr: | 9 cm |
| Objem: | 430 ml |
| Stojan: | 100% recyklované sklo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.