Mosazné závěsné svítidlo Kave Home Monica 25 cm
Kód: LF-AA2940R53Detailní popis produktu
Moderní design je o čistých tvarech a liniích. V závěsném světlu Kave Home Monica se proto promítá minimalistická lehkost, díky které už si získalo různé designéry a časopisy. Hodí se do skandinávského interiéru i do industriálních pokojů, kde zazáří jeho mosazná barva. Může se vyjímat nad jídelním stolem nebo v obývacím pokoji. Jeho využití je zcela na vás. Velkou výhodou je navíc praktičnost - je snadno omyvatelné prachovkou nebo jemným hadříkem.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 8433840483436 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Zlatá |
| 3D modely: | Ano |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E27 |
| Výška: | 12 cm |
| Průměr stínidla: | 25 cm |
| Hloubka: | 8 cm |
| Délka napájecího kabelu: | 120 cm |
| Max. výška: | 150 cm |
| Světelný zdroj: | 1 x E27 |
| Výkon: | 25 W |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Stínidlo: | Lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.