-10 % na vše | Jarní radosti
Mramorový odkládací stolek Holmes Ø50 cm
Kód: RI-211924Související produkty
Detailní popis produktu
Odkládací stolek Holmes je mistrovským spojením organické krásy bílého mramoru a moderní sochařské formy. Robustní podnož dodává stolku stabilitu a vizuální váhu, zatímco jemné žilkování přírodního kamene zajišťuje, že každý kus je naprostým originálem. Tento solitér vdechne obývacímu pokoji v duchu "quiet luxury" nádech nadčasové sofistikovanosti a stane se dokonalým doplňkem k vaší oblíbené knize či kávě.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkládací stolky |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8720621696292 |
| Materiál: | Mramor |
| Barva: | Bílá |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 51 cm |
| Průměr: | 50 cm |
| Váha: | 29,14 kg |
| Max. nosnost: | 20 kg |
| Stolek: | Mramor, MDF |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Luxus, který si můžete dovolit – to je filozofie nizozemské značky Richmond, která už více než 45 let přináší do interiérů eleganci, originalitu a špičkové zpracování. Z původního rodinného podniku se vypracovala na celosvětově uznávaného výrobce designového nábytku a dokazuje, že luxus nemusí být jen výsadou vyvolených. Odvážné linie, sofistikované materiály a osobitý styl – v široké nabídce této značky najdete nejen nábytek, ale také osvětlení a interiérové doplňky, které reflektují jak aktuální trendy, tak nadčasovou klasiku inspirovanou starožitným nábytkem. Designéři značky si pohrávají s výraznými materiálovými kombinacemi, odvážnými tvary i hravými detaily, které okamžitě upoutají pozornost a dodají prostoru jedinečný charakter. Ať už jste milovníci okázalé extravagance, vyznavači klasického luxusu nebo hledáte zajímavý solitér, který ozvláštní moderní interiér, RICHMOND má co nabídnout. Objevte kouzlo designového nábytku, který nejen skvěle vypadá, ale především přináší do každého domova styl, pohodlí a nadčasovou eleganci.