-10 % na vše | Jarní radosti
Nerezový hrnek Nirela
Kód: LF-R00384RR82Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce Nirela přinese do vaší kuchyně elegantní nadčasový design. Každý kus je vyroben z kvalitní nerezové oceli, která odolává korozi a zachovává si svůj lesklý, bezchybný vzhled i po dlouhodobém používání. Díky hladkému povrchu se produkty snadno čistí a zůstávají hygienické při každém použití. Jejich univerzální a elegantní tvar se hodí jak pro každodenní používání, tak pro servírování při výjimečných příležitostech. Nirela je kolekce, která spojuje moderní estetiku s praktičností – ideální volba pro ty, kteří oceňují kvalitu, trvanlivost a čistý styl.
#tab-Péče o produkt#
Doporučujeme pouze ruční mytí.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8447305061770 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Stříbrná |
| Výška: | 9 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Hrnek: | Nerezová ocel |
| Hloubka: | 14 cm |
| Váha: | 0,22 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.