-20 % na vše s kódem ONA2026
Obraz Zavira 58 x 58 cm
Kód: LF-D00429CP35Související produkty
Detailní popis produktu
Kave Home je značka, která se zrodila ve Španělsku. Není tedy divu, že za sbírkou obrazů Zavira stojí právě španělská fotografka Sara Lomas, známá svými analogovými snímky a hlubokým citem pro detail. Její fotografie jsou protkané emocemi a nutí nás na chvilku zpomalit a nechat se jimi unášet. Jsou intuitivní a jemné, zachycují sílu přítomného okamžiku a hlavním aktérem je často příroda sama. Dokonale barevně a kompozičně vyvážené snímky navíc slouží jako harmonizující prvek, který interiér esteticky pozvedne a oživí jej. Vyberte si takový, který si bude rozumět s vámi s vaším domovem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8447305053133 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Pestrá |
| Showroomy: | Kave Home Praha Karlín |
| Výška: | 58 cm |
| Šířka: | 58 cm |
| Hloubka: | 2,5 cm |
| Hmotnost: | 2,7 kg |
| Obraz: | Plátno, kov |
| Rozměry balíku: | 7x73x73 cm |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.