momenti novinky
Opálově bílá skleněná stolní lampa Nova Luce Lato se zlatou podstavou 22,5 cm
Kód: NOL-9624084Související produkty
Detailní popis produktu
Skleněná stolní lampa Lato od značky Nova Luce dodá vašemu prostoru útulnou atmosféru a zároveň se stane chloubou a originálním doplňkem vaší místnosti. Zaujme vás svým stínidlem z elegantního opálového skla, které je zkombinováno s podstavou ze zlaté mosazi, což společně vytváří jedinečný kontrast. Lampa se nejvíce bude vyjímat v interiérech, které jsou laděny do moderního nebo severského stylu.
Pozn.: Žárovka není součástí balení. Interiérové foto je pouze ilustrační.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5212017445544 |
| Materiál: | Kov, Sklo |
| Barva: | Bílá, Zlatá |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E14 |
| Výška: | 22,5 cm |
| Průměr: | 18,5 cm |
| Rozměr podstavy: | 3 x 13 cm |
| Délka kabelu: | 160 cm |
| Podstava: | Mosazný kov |
| Stínidlo: | Opálové sklo |
| Kabel: | Textilie |
| Světelný zdroj: | 1 x E14 |
| Výkon: | 5 W |
| Napětí: | 230 V |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.