Vyhrajte pohovku a poukazy
Skleněné závěsné světlo Wave 15 cm
Kód: HD-736812Detailní popis produktu
Moderní a stylový design závěsného světla Wave značky Halo Design si jistě získá i vaše sympatie. Stínidlo z opálově bílého skla má vyvýšený spodní okraj a na originalitě mu přidává kroucený textilní kabel. Světlo se hodí do každé místnosti. V kuchyni se bude vyjímat nad jídelním stolem a v obývacím pokoji zase skvěle osvětlí konferenční stolek. Wave můžete mít také v kouřově šedém barevném provedení.
Pozn.: Žárovka není součástí balení. Interiérová fotografie je ilustrační, vyobrazená barva stínidla neodpovídá úvodní fotografii produktu. Barva stínidla je opálově bílá.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5705639736812 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Bílá |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Stupeň krytí (IP): | IP20 |
| Závit: | E14 |
| Výška: | 16 cm |
| Průměr: | 15 cm |
| Světelný zdroj: | 1x E14 max. 40W |
| Délka napájecího kabelu: | 200 cm |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Hmotnost: | 0,54 kg |
| Stínidlo: | Opálové sklo |
| Zavěšení: | Lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.