-20 % na vše s kódem ONA2026
Oranžová bouclé rohová pohovka Mojo 284 cm, levá
Kód: 377464-RMSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Rohová pohovka Mojo přinese do interiéru uvolněnou eleganci a umožňuje vytvořit posezení přesně podle vašich představ. Vertikální prošití dodává celku osobitý rytmus a vizuálně oživuje moderní i eklektické prostory. Manuálně nastavitelné područky zvyšují komfort a podporují přirozené polohy při odpočinku i společných chvílích. Bouclé struktura působí měkce na pohled a harmonicky doplní japandi, skandinávský i současný minimalistický styl. Silueta pohovky vytváří přívětivou atmosféru a vybízí k dlouhému posezení s rodinou nebo přáteli. Tento kousek sjednocuje estetiku s funkčností a stává se přirozeným centrem obývacího pokoje.
Pozn.: Interiérové fotografie jsou pouze ilustrační. Barva odpovídá úvodní produktové fotografii.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rohové pohovky |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8714713216925 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Oranžová |
| Rozpětí pohovky: | od 251 cm |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 74 cm |
| Šířka: | 284 cm |
| Hloubka: | 160 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Šířka sedu: | 213 cm |
| Hloubka sedu: | 124/60 cm |
| Výška opěradla: | 39 cm |
| Výška podnože: | 2,5 cm |
| Čalounění: | Bouclé |
| Martindale: | 100.000 |
| Hmotnost: | 105 kg |
| Max. nosnost sedadla: | 120 kg |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Barva: | #603924 |
| fv_Rozměry: | 284 cm |
| fv_Provedení: | Levý roh |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Baví vás stylové interiéry s výjimečnou atmosférou a jemnou patinou starých časů? U osobité značky WOOOD najdete přesně to, co hledáte. Holandský výrobce nábytku ve svých designech klade důraz na kvalitu a v žádném případě nepodceňuje sílu detailu. V portfoliu WOOOD tak na vás čeká velká porce originálních kousků v duchu atmosférického vintage a glamour stylu, ale i toho nejlepšího ze současného skandinávského designu. Tato značka má za cíl oslovit všechny se slabostí pro tradiční, a přesto stylové interiéry. Ať už se jedná o velký či malý nábytek, interiérové doplňky či osvětlení, můžete se spolehnout, že mezi nimi najdete velkou designovou lásku na mnoho let. WOOOD je perfektní volbou pro ty, kteří hledají poctivé zpracování, nadčasový vzhled a nábytek s duší!
