-20 % na vše s kódem ONA2026
Oranžová stojací lampa ZUIVER TOTEM 148 cm
Kód: 5100152Související produkty
Detailní popis produktu
Stylová stojací lampa s látkovým stínidlem ZUIVER TOTEM se perfektně hodí do vintage interiérů. Zaujme především svou originálně tvarovanou podnoží. Ta je vyrobena z lakovaného kovu a dokonale sladěna s barvou stínidla. Lampa disponuje kabelem v černé barvě, který je doplněn nožním spínačem, usnadňující používání. Hodí se především do obývacích pokojů, kde poslouží k osvětlení gauče nebo křesla. Ozdobit může také komerční prostory.
Pozn.: Interiérové fotografie jsou pouze ilustrační, barva lampy je oranžová.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8718548075238 |
| Materiál: | Kov, Bavlna |
| Barva: | Oranžová |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 148 cm |
| Průměr: | 46 cm |
| Rozměr stínidla: | 25 x 46 cm |
| Délka napájecího kabelu: | 350 cm |
| Podstava: | Železo |
| Stínidlo: | Bavlna |
| Světelný zdroj: | 1x E27, max. 40W |
| Stupeň krytí: | IP20 |
| Hmotnost: | 5,45 kg |
| fv_Barva: | #9F6B44 |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.