-10 % na vše | Jarní radosti
Oranžovo-bílá skleněná stolní lampa J-line Melifa 40cm
Kód: J-30946Související produkty
Detailní popis produktu
Poutavý a organický tvar stolní lampy Melifa od značky J-Line je skutečnou modlou designových bytových doplňků a zároveň působivou dekorací. Po praktické stránce podmanivě rozzáří interiér a po stránce estetické se stává zajímavou pro svou až uměleckou vizáž. Stolní lampy Melifa se budou vyjímat zejména v moderních interiérech.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924309466 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Bílá, Oranžová |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Závit: | E14 |
| Výška: | 24 cm |
| Šířka: | 40 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Délka kabelu: | 175 cm |
| Hmotnost: | 3,6 kg |
| Světelný zdroj: | 1x E14 max. 25 W |
| Stínidlo: | Sklo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.