-10 % na vše | Jarní radosti
Mramorový odkládací stolek Barbara 41 cm
Kód: RI-825287Související produkty
Detailní popis produktu
Nevšední odkládací stolek Barbara od značky Richmond působí díky mramorové desce a zlacenému hliníku okázalým dojmem, který do vašeho interiéru vnese nádech luxusu. Hliníkové pruhy tvořící podnož jsou prokládány oblými skleněnými díly ve výrazné sytě oranžové barvě a vytvářejí tak zajímavý efekt připomínající navlečené korálky. Stolek se bude skvěle kombinovat se zlatými doplňky. Umístit jej můžete vedle pohovky jako prostor na odložení kávy nebo jej použít jako podstavec pro vystavení dekorací a květin.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8721009404874 |
| Materiál: | Sklo, Mramor |
| Barva: | Bílá, Oranžová, Zlatá |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška odkl. stolků: | Vysoké (od 60 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 62,5 cm |
| Průměr: | 41 cm |
| Tloušťka desky: | 1,5 cm |
| Deska: | Bílý mramor |
| Podnož: | Oranžové sklo, zlacený hliník |
| Hmotnost: | 15,4 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.