momenti novinky
Oranžový polštář J-line Tassel 43 x 43 cm
Kód: J-34170Související produkty
Detailní popis produktu
Dodejte své pohovce, lenošce, křeslu nebo posteli barvu a styl s dekorativním polštářem Tassel od značky J-line. Zaujme vás líbivé květinové vzorování, které vystupuje nad povrch polštáře. Povlak je odnímatelný, což má za následek pohodlné praní. V našem sortimentu naleznete také další barevné provedení polštáře Tassel.
Pozn.: Povlak polštáře perte pouze v ruce!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5400924341701 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Oranžová |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 10 cm |
| Šířka: | 43 cm |
| Hloubka: | 43 cm |
| Polštář: | Látka |
| Vhodné do venkovních prostor: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.