Oranžový povlak na polštář Adys 40 x 60 cm
Kód: LF-X01134PL13Související produkty
Detailní popis produktu
Povlak na polštář Adys je důkazem, že udržitelnost může jít ruku v ruce s estetikou i pohodlím. Je vyroben ze 100% recyklovaných PET vláken získaných z plastových lahví, která překvapí svou jemností na dotek a zároveň vysokou odolností. Díky tomu je ideální nejen do interiéru, ale i do venkovních prostor, kde si hravě poradí s proměnlivými podmínkami.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8447305132319 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Oranžová |
| Výška: | 1 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Systém zapínání: | Zip |
| Pro venkovní použití: | Ano |
| Povlak: | 100% PET |
| fv_Barva: | #C8844C |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.