Ořechová knihovna BARBIER 195 x 160 cm
Kód: 1001750Související produkty
Detailní popis produktu
Chcete věci ukládat nebo vystavovat? S knihovnou Barbier od Zuiveru si nemusíte vybírat! Tato knihovna má pět hravých pater s otevřenými i uzavřenými přihrádkami. Praktické posuvné dveře lze zcela zavřít, nebo částečně otevřít – sami se rozhodnete, kolik věcí chcete vystavit! Je to kousek, který se přizpůsobí vašemu momentálnímu rozpoložení, ať už toužíte po minimalismu, nebo chcete ukázat své poklady. Ořechové dřevo v hřejivých tónech dodá prostoru hloubku a sofistikovanost. Skvěle se hodí do interiérů v stylu retro, skandinávského minimalismu nebo moderní klasiky.
Pozn.: Interiérové foto je pouze ilustrační.
#tab-Péče o produkt#
Aby si ořechové dřevo zachovalo svůj hluboký lesk a barvu, doporučuji pravidelně otírat prach jemným, suchým hadříkem. V případě znečištění použijte pouze mírně navlhčený hadřík a ihned vytřete do sucha
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Knihovny |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| EAN: | 8718548109308 |
| Materiál: | Dýha, MDF |
| Barva: | Hnědá |
| Dekor dřeva: | Ořech |
| Rozpětí: | Od 151 do 200 cm |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 195 cm |
| Šířka: | 160 cm |
| Hloubka: | 35 cm |
| Výška podnože: | 4,5 cm |
| Knihovna: | Ořechová dýha, MDF |
| Max. nosnost polic: | 40 kg |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| fv_Barva: | #896f5b |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pokud byste měli v ruce holandský slovník, pod písmenem “Z” byste mohli najít slovíčko zuiver. Kromě slovníku máte ovšem možnost potkat tento pojem, který lze jednoduše přeložit jako “čistý”, ještě ve světě interiérového designu. A to jako název jedné z nejvýraznějších značek nábytku a interiérových doplňků současnosti. Značka ZUIVER, pohybující se na trhu od roku 2011, dělá významu svého názvu čest – čistotě a jednoduchosti je absolutně věrná ve všech směrech své činnosti. Produkty ZUIVER reflektují požadavky moderního životního stylu a nechybí jim ani dotek současných designových konceptů. U doplňků i nábytku klade ZUIVER důraz na nadčasovost, komfort, ale také kreativitu a nápaditost. I přesto ale produkty promlouvají nekomplikovaným jazykem a cestu si k nim najde každý, komu je blízká myšlenka útulného a zároveň moderního domova, který nepodléhá krátkodobým trendům. Nechte se okouzlit cenově dostupnými kousky ze země tulipánů a proměňte svůj sen o designovém bydlení ve skutečnost.