Ořechová knihovna SEVEN 60 x 60 cm
Kód: 1001486Související produkty
Detailní popis produktu
Knihovna SEVEN značky ZUIVER z ořechového dřeva si vás získá svým hravým designem. Atypické prostory sedmi otevřených polic vám umožňují popustit uzdu fantazie a být kreativní v tom, jakým způsobem do nich umístíte vaše knihy, dekorace nebo drobné květiny. SEVEN je navržena tak, aby ji bylo možné umístit svisle či vodorovně. Obohaťte svůj obývací pokoj, čítárnu nebo ložnici o jedinečný kus nábytku. Vyzkoušejte dva originální rozměry nízké a vysoké knihovny v několika barevných kombinacích.
#tab-Péče o produkt#
Pro zachování krásy povrchu doporučujeme otírat pouze měkkým, mírně navlhčeným hadříkem a vyhýbat se agresivním chemikáliím, které by mohly poškodit jemnou strukturu dýhy.
#tab-Péče o produkt#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Knihovny |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8718548106291 |
| Materiál: | Dřevo masiv |
| Barva: | Hnědá |
| Dekor dřeva: | Ořech |
| Rozpětí: | Do 100 cm |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 60 cm |
| Šířka: | 60 cm |
| Hloubka: | 40 cm |
| Knihovna: | Ořechová dýha |
| Max. nosnost: | 50 kg |
| Rozměr balení: | 68x67x48cm |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
| fv_Barva: | #583d29 |
| fv_Výška: | 60 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pokud byste měli v ruce holandský slovník, pod písmenem “Z” byste mohli najít slovíčko zuiver. Kromě slovníku máte ovšem možnost potkat tento pojem, který lze jednoduše přeložit jako “čistý”, ještě ve světě interiérového designu. A to jako název jedné z nejvýraznějších značek nábytku a interiérových doplňků současnosti. Značka ZUIVER, pohybující se na trhu od roku 2011, dělá významu svého názvu čest – čistotě a jednoduchosti je absolutně věrná ve všech směrech své činnosti. Produkty ZUIVER reflektují požadavky moderního životního stylu a nechybí jim ani dotek současných designových konceptů. U doplňků i nábytku klade ZUIVER důraz na nadčasovost, komfort, ale také kreativitu a nápaditost. I přesto ale produkty promlouvají nekomplikovaným jazykem a cestu si k nim najde každý, komu je blízká myšlenka útulného a zároveň moderního domova, který nepodléhá krátkodobým trendům. Nechte se okouzlit cenově dostupnými kousky ze země tulipánů a proměňte svůj sen o designovém bydlení ve skutečnost.