Heureka hodnocení 97 %
Ořechová komoda Onix 100 x 50 cm – vystavený kus
Kód: LF-M0400027MM41-SHOWROOMSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Komoda byla vystavena v našem showroomu a nese stopy používání – je mírně odřená. Je však plně funkční a připravena dělat radost novému majiteli.
Série úložných prostor Kave Home Onix kombinuje minimalismus se současnou estetikou – evokuje klid a pohodu a přinese do interiéru pocit útulna. V sérii najdete TV stolek,, vitrínu, noční stolek i komody, všechny vyrobené z ořechové dýhy s krásnou výraznou kresbou. Společně vám pomohou docílit dokonale sladěného interiéru, který bude nadčasový a ukáže, že máte cit pro design. Praktický detail představují vyvýšené okraje horní desky těchto kousků – díky nim z nich vystavené dekorace jen tak nespadnou. Vpusťte Onix do vašeho domova – rozhodně nebudete litovat!
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 50 kg |
| Materiál: | Dýha |
| Barva: | Hnědá |
| 3D modely: | Ano |
| Dekor dřeva: | Ořech |
| Rozpětí: | Do 100 cm |
| Výška: | 78 cm |
| Šířka: | 100 cm |
| Hloubka: | 50 cm |
| Rozměr zásuvek: | 16x82x39 cm |
| Výška podnože: | 4 cm |
| Hmotnost: | 55 kg |
| Korpus: | Ořechová dýha |
| Systém zavírání: | Soft close |
| Rozměr balíku: | 27x63x113 cm |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| video: | https://www.youtube.com/watch?v=UAEOfjx3i_M |
| Tloušťka vrchní desky: | 15 mm |
| Max. nosnost: | 40 kg |
| Podnož: | Ořechová dýha |
| Certifikace FSC: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.