Objevujte novinky každý den
Pískově hnědé látkové křeslo Norma
Kód: 375690-TSSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Designové křeslo Norma vás okouzlí svým retro stylem. Sedák je čalouněn velmi kvalitní a příjemnou látkou s vyšším chlupem, která na dotyk připomíná plyšového medvídka. Podnož křesla tvoří čtyři nohy oválného tvaru vyrobené z lakovaného březového dřeva. Křeslo Norma vám dopřeje maximální pohodlí k relaxaci a zároveň dodá vašemu interiéru osobitost a styl.
Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8714713150144 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Béžová, Hnědá |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška: | 71 cm |
| Šířka: | 59 cm |
| Hloubka: | 70 cm |
| Výška sedu: | 44 cm |
| Šířka sedu: | 56 cm |
| Výška podnože: | 25 cm |
| Max. nosnost: | 90 kg |
| Martindale: | 40.000 |
| Čalounění: | Látka (100% PES) |
| Podnož: | Lakované březové dřevo |
| Vyžaduje montáž: | Ano |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.