-10 % na vše | Jarní radosti
Popelově šedý kovový stůl Fermob Rest'O Ø 60 cm
Kód: FB-8810-C7Související produkty
Detailní popis produktu
Stůl Rest'O je nejnovější kousek od značky Fermob ve spolupráci s Tristanem Lohnerem, a je ztělesněním všeho, co od zahradního stolu čekáte. Dlouholeté zkušenosti v oblasti zpracování kovů se zúročí do posledního detailu. Použité materiály jako ocel a hliník jsou připraveny na vše, co si pro ně počasí přichystá. Ať už se stolem plánujete cokoli – romantická večeře ve dvou na balkoně nebo na terase v restauraci, stůl Rest'O bude tou pravou volbou. Dalšími vychytávkami jsou výškově nastavitelné kluzáky a mimořádně odolný sklopný systém desky stolu, díky kterému máte zaručené snadné skladování. Stůl Rest'O je ztělesněním designu a praktičnosti, a právě to z něj dělá jedinečný kus zahradního nábytku.
Pozn.: Interiérové foto je pouze ilustrační.
Pozn.: Nábytek skladujte na suchém vnitřním místě. Pokud ho chcete nechat venku, chraňte ho na podzim, v zimě a v období dešťů nepromokavým obalem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 729927417448 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Šedá |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 74 cm |
| Průměr: | 60 cm |
| Výška podnože: | 72,5 cm |
| Vzdálenost mezi podnoží: | 49 cm |
| Deska: | Lakovaná ocel |
| Podnož: | Lakovaný hliník |
| Rukojeť: | Lakovaný hliník |
| Místa k sezení: | 2 |
| Odolnost: | UV záření |
| Hmostnost: | 7,5 kg |
| Typ barvy: | C7 - Lapilli Grey |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.