-20 % na vše s kódem ONA2026
Přírodní ratanová lavice Trieste
Kód: 7051010Související produkty
Detailní popis produktu
Lavice Trieste je skvělým kouskem do vaší zahrady, ale i do interiéru. Právě kombinace odolného umělého ratanu v přírodním odstínu a černých ocelových nohou zaručuje neotřelý design a to, že lavici můžete zakomponovat kamkoliv.
Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 5713917006786 |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Přírodní |
| Materiál podnože: | Kov |
| Šířka: | 126 cm |
| Hloubka: | 68 cm |
| Výška: | 81 cm |
| Hmotnost: | 13,5 kg |
| Sedák: | Umělý ratan (polyetylen) |
| Podnož: | Ocel |
| Max. nosnost: | 220 kg (110 kg na sedadlo) |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.