Vyhrajte pohovku a poukazy
Přírodní úložný koš na hračky z vodního hyacintu Bloomingville Eman
Kód: BV-82043332Detailní popis produktu
Praktický a zároveň stylový doplněk dětského pokoje - to je úložný koš Bloomingville Eman. Připomíná spícího medvídka a je vyroben z listů vodního hyacintu. Úklid pokojíčku s ním bude rázem jednodušší a možná začne vaše děti i bavit. Nemusíte ho však využít jen na hračky - skvěle poslouží také k uložení knížek nebo dětského oblečení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5711173213436 |
| Materiál: | Juta |
| Barva: | Přírodní |
| Výška: | 40 cm |
| Průměr: | 50 cm |
| Koš: | Vodní hyacint |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.