momenti novinky
Ratanová jídlení židle J-line Naturale
Kód: J-11252Související produkty
Detailní popis produktu
Krásná ratanová jídelní židle Naturale je díky svému provedení a materiálu přátelštější k životnímu prostředí. Židle vás zaujme především svou jednoduchostí a elegancí. Tento styl židle se jistě bude hodit do venkovského či boho stylu interiéru. Do interiéru přinese útulnou atmosféru a pocit tepla a pohodlí.
Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání. Není vhodné pro venkovní použití.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924112523 |
| Materiál: | Ratan |
| Barva: | Přírodní |
| Područky: | Ano |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška: | 79 cm |
| Šířka: | 57 cm |
| Hloubka: | 60 cm |
| Výška sedu: | 43 cm |
| Max. nosnost: | 120 kg |
| Hmotnost: | 3,6 kg |
| Sedák: | Ratan |
| Podnož: | Dřevo |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.