momenti novinky
Ratanové závěsné světlo J-line Josline 59 cm
Kód: J-13552Související produkty
Detailní popis produktu
Posviťte si s ratanovým závěsným světlem Josline od značky J-line. Stínidlo nádherně propouští tlumené světlo do prostoru. Skvěle se bude hodit do bohémsky laděného interiéru, ale podtrhne i skandinávský či minimalistický styl. Řada Josline nabízí další dvě varianty osvětlení, a tak domov či komerční prostory můžete doplnit o stojací lampy ve stejném designu.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924135522 |
| Materiál: | Ratan |
| Barva: | Přírodní |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Závit: | E27 |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 148 cm |
| Průměr: | 59 cm |
| Délka kabelu: | 100 cm |
| Hmotnost: | 2,4 kg |
| Světelný zdroj: | 1x E27 max. 40 W |
| Stínidlo: | Ratan |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.