Vyhrajte pohovku a poukazy
Ratanové závěsné světlo J-line Rumba 75 cm
Kód: J-30996Související produkty
Detailní popis produktu
Přírodní závěsné světlo Rumba od značky J-line jednoznačně osloví všechny příznivce přírodních interiérů. Tento stylový kousek se po rozsvícení postará o příjemné, měkce rozptýlené světlo po celé místnosti. Posviťte si stylovým světlem Rumba na společné chvilky s rodinou například u jídelního stolu.
Pozn.: Žárovka není součástí balení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924309961 |
| Materiál: | Ratan |
| Barva: | Přírodní |
| Počet žárovek: | 1 |
| Stmívatelnost: | Ne |
| Závit: | E27 |
| Výška stínidla: | 75 cm |
| Průměr stínidla: | 37 cm |
| Hmotnost: | 1,34 kg |
| Světelený zdroj: | 1x E27 |
| Délka napájecího kabelu: | 250 cm |
| Stínidlo: | Ratan |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.