Ratanový konferenční stolek Kave Home Kohana Ø 66 cm
Kód: LF-IT0044FN46Detailní popis produktu
Béžový konferenční stolek Kave Home Kohana je ručně vyroben z přírodního materiálu 100% ratanu, což zaručuje jedinečnost každého kousku. Konferenční stolek Kohana oživí každý nadčasový interiér i exteriér. V exteriéru doporučujeme umístit stolek pod stříšku pro ochranu před deštěm. Stolek Kohana bude skvěle vypadat ve vašem obývacím pokoji, zimní zahradě nebo zastřešené terase vedle dalšího designového ratanového nábytku.
Produkt vhodný pouze do krytého exteriéru.
Tip: Prach odstraňte prachovkou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8433840691633 |
| Materiál: | Ratan |
| Barva: | Přírodní |
| 3D modely: | Ano |
| Materiál podnože: | Dřevo |
| Výška konf. stolků: | Střední (31-44 cm) |
| Výška: | 36 cm |
| Průměr: | 66 cm |
| Hmotnost: | 3,7 kg |
| Stolek: | 100% ratan |
| video: | https://www.youtube.com/watch?v=cmPq3E63mrg |
| Vyžaduje montáž: | Ne |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.