momenti novinky
Růžová sametová barová židle DUTCHBONE Franky 65 cm
Kód: 1500065Související produkty
Detailní popis produktu
Starorůžová barová židle Franky je stylovým posezením, které vám poskytne úžasný komfort díky kvalitnímu zpracování. Úchvatnou kombinaci také utváří sedák čalouněný sametovou látkou s ocelovou, černě lakovanou podnoží. Vneste do svého domova moderní design a aktuální trendy s barovou židlí Franky.
Tip: K čištění textilního nábytku doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8718548040465 |
| Materiál: | Samet |
| Barva: | Růžová |
| 3D modely: | Ano |
| Opěradlo: | Ano |
| Výška sedu: | Do 67 cm |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška: | 91 cm |
| Šířka: | 45 cm |
| Hloubka: | 52 cm |
| Výška sedu: | 65 cm |
| Hloubka sedáku: | 40 cm |
| Výška nožní opěrky: | 20,5 cm |
| Max. nosnost: | 100 kg |
| Otěruvzdornost: | 30.000 Martindale |
| Čalounění: | Samet (100% polyester) |
| Podnož: | Lakovaný kov |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.