-10 % na vše | Jarní radosti
Růžová skleněná váza J-Line Sadona 42 cm
Kód: J-21717Související produkty
Detailní popis produktu
Zkrášlete svůj interiér pomocí jedinečné vázy Sadona od značky J-Line, která svým designem perfektně doplní všechny světlejší i barevnější prostory. Její moderní a elegantní tvar je vyroben z jemného odstínu růžového skla, které zachycuje světlo a vytváří tak krásné odlesky. Váze budou slušet všelijaké sušené květiny, avšak sušené traviny v přírodních barvách její krásu pozvednou na vyšší úroveň. K dostání jsou také vázy ze stejné série v jiných velikostech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 5400924217174 |
| Materiál: | Sklo |
| Barva: | Růžová |
| Výška: | 42 cm |
| Průměr: | 28 cm |
| Váza: | Sklo |
| Hmotnost: | 3,96 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.