momenti novinky
Křeslo Venus
Kód: RI-S4558-TRENDY-ROSESouvisející produkty
Detailní popis produktu
Křeslo Venus je zosobněním komfortu a elegance, kterou podtrhuje kombinace výrazného čalounění s jemně texturovanou tkaninou a subtilní kovové podnože. Tvarově výrazný, ale zároveň decentní design se skvěle hodí do obývacího pokoje, čtecího koutu nebo ložnice, kde vám poskytne pohodlné místo k odpočinku po dlouhém dni. Jeho robustní, měkké polstrování vás doslova obejme a nabídne maximální pohodlí. Díky objemnému sedáku působí křeslo zároveň elegantně i útulně, což ocení každý, kdo si chce užít chvilku pro sebe ve stylovém prostředí.
Pozn.: Zobrazené čalounění je Be Trendy 1673 Rose.
#tab-Péče o produkt#
Celý produkt doporučujeme čistit měkkým kartáčem. Vyhněte se silnému tření nebo náhlým prudkým pohybům. Nepoužívejte vysavač. K čištění mokrých nebo mastných skvrn použijte hedvábný papír a následně vlhkou měkkou houbu, která skvrnu rychle absorbuje. Poté můžete přistoupit k odstranění skvrny pomocí neutrálního čisticího prostředku a vody. Znečištěné povrchy čistěte jemnými krouživými pohyby. Po odstranění skvrny nechte tkaninu uschnout při pokojové teplotě.
#tab-Péče o produkt#
#tab-Vzorník čalounění#
Zvolte si odstín, který dokonale ladí s vaším stylem a interiérem. Pokud si přejete jinou variantu čalounění, rádi vám zašleme vzorník látek. Pro zaslání vzorníku stačí kontaktovat naši zákaznickou podporu na chatu, telefonu nebo e-mailem.
#tab-Vzorník čalounění#
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 40 kg |
| EAN: | 8721009408285 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Růžová |
| Materiál podnože: | Kov |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 75 cm |
| Šířka: | 74 cm |
| Hloubka: | 81 cm |
| Výška sedu: | 45 cm |
| Šířka sedu: | 49 cm |
| Hloubka sedu: | 54 cm |
| Výška područek: | 63 cm |
| Čalounění: | 100% PES |
| Typ látky: | Be Trendy 1673 Rose |
| Podnož: | Zlatě lakovaný kov |
| Hmotnost: | 20 kg |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.