Květináč Pennie 16,5 x 13 cm
Kód: BV-82060778Související produkty
Detailní popis produktu
Dodejte vašemu domovu stylovější vzhled s květináčem Pennie. Je vyrobený z kameniny, kterou zdobí výrazná růžová glazura. Jeho kulatý, atypický tvar mu dodává ještě výraznější vzhled a originalitu. Dopřejte své jídelně, kanceláři, zahradě nebo terase šmrnc s tímto originálním kouskem – květinám to v něm bude rozhodně slušet! Pennie květináč nabízíme také v dalších barvách.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.8 kg |
| EAN: | 5711173325498 |
| Materiál: | Keramika |
| Barva: | Růžová |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 11 cm |
| Šířka: | 16,5 cm |
| Hloubka: | 13 cm |
| Květináč: | Kamenina |
| Položka byla vyprodána… | |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.