-10 % na vše | Jarní radosti
Růžový koberec s orientálními vzory DUTCHBONE Mahal 200x300 cm
Kód: 6000261Související produkty
Detailní popis produktu
Koberec Mahal s dekorativními vzory napodobující staré gobelíny z luxusních salonků je strojově vyráběn a bude elegantním doplňkem různých interiérů.
Tip: K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Již nedostupné |
|---|---|
| Hmotnost: | 20 kg |
| EAN: | 8718548055223 |
| Materiál: | Látka |
| Barva: | Růžová |
| Délka koberce: | Od 251 cm |
| Šířka koberce: | Od 151 cm |
| Výška vlasu: | Nízký vlas |
| Šířka: | 200 cm |
| Délka: | 300 cm |
| Výška vlasu: | 5,5 mm |
| Materiál: | 64% rayon, 26% vlna, 10% PES |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat komentář