Heureka hodnocení 97 %
Růžový kovový podstavec Luen 30 x 30 cm
Kód: 377881-LSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Vneste do svého domova kousek nespoutané přírody v rafinovaném designovém provedení. Kovový podstavec na květiny Luen ve dvou zemitých variantách barev - hnědé a růžové - zaujme svým minimalistickým, a přesto nepřehlédnutelným tvarem, který nechá plně vyniknout krásu vašich oblíbených pokojových rostlin. Díky svému industriálnímu a organickému charakteru se stane stylovou dominantou moderního městského bytu i interiérů laděných do populárního boho či urban jungle stylu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Odkládací stolky |
|---|---|
| Hmotnost: | 5 kg |
| EAN: | 8714713248391 |
| Materiál: | Kov |
| Barva: | Růžová |
| Materiál podnože: | Kov |
| Výška odkl. stolků: | Vysoké (od 60 cm) |
| sklad: | Do měsíce |
| Výška: | 70 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| Hloubka: | 30 cm |
| Hmotnost: | 7,5 kg |
| Podstavec: | Lakovaný kov |
| fv_Barva: | #a0775f |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Baví vás stylové interiéry s výjimečnou atmosférou a jemnou patinou starých časů? U osobité značky WOOOD najdete přesně to, co hledáte. Holandský výrobce nábytku ve svých designech klade důraz na kvalitu a v žádném případě nepodceňuje sílu detailu. V portfoliu WOOOD tak na vás čeká velká porce originálních kousků v duchu atmosférického vintage a glamour stylu, ale i toho nejlepšího ze současného skandinávského designu. Tato značka má za cíl oslovit všechny se slabostí pro tradiční, a přesto stylové interiéry. Ať už se jedná o velký či malý nábytek, interiérové doplňky či osvětlení, můžete se spolehnout, že mezi nimi najdete velkou designovou lásku na mnoho let. WOOOD je perfektní volbou pro ty, kteří hledají poctivé zpracování, nadčasový vzhled a nábytek s duší!
